З А В А Н Т А Ж Е Н Н Я

Ласкаво просимо на сайт
ТОВ "Торговий Дім Гомель Скло"

Основним і головним напрямком нашого підприємства є продаж високоякісного листового термополірованногостекла (флоат) великого формату виробництва "ВАТ Гомельстекло"

Спеціально для вас ми підготували
PDF презентації нашої продукції.

Види продукції

- Листове поліроване безбарвне скло

Основним і головним напрямком діяльності для ВАТ «Гомельскло» є виготовлення високоякісного листового скла (флоат) великого формату.

Безбарвне і прозоре листове скло є необхідним компонентом для виробництва будівельних світлопрозорих конструкцій, виготовлення стекол з покриттям, низькоемісійних і сонцезахисних стекол, автомобільного і безпечного скла, виробів зі скла для меблів, склопакетів і багатьох інших видів спеціального скла.

- Ламіноване скло (Триплекс)

Стильовий вигляд сучасних споруд неможливо уявити без використання скла в якості будівельного матеріалу. Сучасна архітектура вимагає установки спеціально розроблених безпечних високотехнологічних стекол.

Таким рішенням є використання ламінованого скла (триплекс). Завдяки своїм унікальним властивостям, воно забезпечує максимальну безпеку для людини, так як при руйнуванні осколки не розлітаються, а залишаються на склеювальному шарі.

- Енергозберігаюче скло

Енергозберігаюче скло - це скло, на поверхню якого шляхом магнетронного напилення нанесено спеціальне покриття з напівпровідникових оксидів металів або кольорових металів.

Завдяки явищам інтерференції і електропровідності скло з таким покриттям відображає теплові хвилі в інфрачервоному діапазоні, що дозволяє значно скоротити тепловтрати у приміщенні.

Застосування

будівництво

Для зовнішнього скління: зовнішні фасади, балкони і лоджії, віконні отвори, скляні покрівлі та дахи.

При внутрішній обробці будівель і споруд, а також оформленні різних входів і вестибюлів громадських будівель.

Оформленні внутрішньоофісних перегородок, дверей, огорож, кабінетів, конференц залів.

виготовлення

Для виготовлення предметів меблів і декору, а також душових кабін і акваріумів.

Для створення ексклюзивних елементів інтер'єру у вашому будинку або квартирі.

При склінні шкіл, спортивних залів, ювелірні магазини, вітрини магазинів і ін.

Наші переваги:

Безпечність

Забезпечує високий рівень безпеки: при руйнуванні ламіноване скло не розлітається на дрібні осколки, а утримується плівкою.

Довговічність

Ламіноване скло надійне в експлуатації, стійке до корозії і опадів, зберігає свій колір та міцність протягом усього терміну служби.

Технологічність

Ламіноване скло, на відміну від звичайного скла, яке пройшло випал, можна різати, свердлити в ньому отвори і проводити обробку кромки.

Шумоізоляція

Високі звукоізоляційні властивості внутрішнього скріплювального шару роблять ламіноване скло ефективним звукоізолюючим матеріалом.

Універсальність

Широкий спектр кольорів і товщини ламінованого скла є основним показником надійних і безпечних проектних рішень.

Надійність

Наше скло є стійким до будь-якої деформації і навантажень. Комплексний захист дозволяє виготовляти міцне і куленепробивне скло.

Про компанію

Відкрите акціонерне товариство «Гомельскло» відкрилось в 1994 році на базі Гомельського скляного заводу ім. М.В. Ломоносова. Перше листове будівельне скло було вироблено склозаводом в листопаді 1933 року на новозбудованому підприємстві, який став флагманом скляної галузі країни.

Основним і головним напрямком виробництва є випуск високоякісного листового термополірованного скла (флоат) великого формату. Безбарвне і прозоре листове скло є необхідним компонентом для виробництва будівельних світлопрозорих конструкцій, виготовлення стекол з покриттям, низько емісійних і сонцезахисних стекол, автомобільного і безпечного скла, виробів зі скла для меблів, склопакетів і багатьох інших видів спеціального скла.

Сукупність виробничих і соціальних факторів, динамічність розвитку підприємства, що впроваджуються інноваційними та сучасними технологіями дозволяють ВАТ «Гомельскло» з оптимізмом дивитися в майбутнє, відчувати себе впевнено і стабільно на ринку скла і виробів з нього.

Запрошуємо Вас до співпраці!


Співпрацювати

Наші контакти

ТОВ - Торговий дім
«Гомельскло»

+38 (044) 500-76-86
+38 (050) 440-19-29

gomelsklo@gmail.com